חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

ביוביות

ביוביות מה הן ?

 

ביוביות, הן משאיות אינסטלציה מיוחדות ומתקדמות ביותר. בעזרת רכבים אלו, ניתן לבצע שאיבת ביוב וניקוי של כל מערכת הביוב וקווי ביוב  מהפרעות וחסימות שמתפרצות, כגון: שורדים, פסולת, שומן ועוד..  בעבר על מנת לבצע שאיבת נוזלים מהביוב,פתיחת סתימות קשות, שאיבת בורות שומן למיניהם וטיפול בהצפות שונות במרתפים ומקלטים היינו זקוקים להשתמש בשני משאיות אינסטלציה שונות. כיום עם הטכנולוגיה המפותחת, התפתחה גם הביובית, לכן על מנת לקבל טיפול מקצועי הכולל בתוכו גם פתיחות סתימה וגם שאיבת הצפות למיניהם, נזדקק רק למשאית אינסטלציה אחת. בעזרת לחץ מים גבוה אשר מגיעה היישר מביובית, ניתן לפתוח סתימות קשות במערכת הביוב כולה מבלי לגרום לנזקים רבים והתפוצצויות נוספות בצנרת.

 

ביוביות 24/7

 

ביובית היא משאית אינסטלציה המעניקה מגוון רחב של פעולות אינסטלציה שונים, כגון: שאיבת ביוב, שאיבת בורות מים, שאיבת הצפות, ניקוי ביוב, פתיחת סתימות ביוב, ניקוי שורים בביוב, צילום קווי ביוב, שאיבת בורות שומן ועוד...קיימים מקרים רבים בהם אנו זקוקים לשירותיה של ביובית בזמן הכי קצר, שירותיה של הביובית וצוות אינטלטורים אשר מגיעים לזירת האירוע צריכים להיות כמה שיותר ומקצועיים ולבצע את עבודתם בצורה נקייה וזריזה. חברות רבות העוסקות בתחום האינסטלציה מאפשרות לנו לקבל טיפול מקצועי גם באמצע הלילה וגם אם מדובר בימי חג או חול, כלומר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.  כמובן יש לקחת בחשבון כי שירות זה כרוך בתוספת תשלום משמעותית, לכן כדאי לבצע חיפוש מקוון והשוואת מחיר בפועל מול כמה בתי עסק שונים.

 

פתיחת סתימות ביובית- מחיר

 

ידוע כי שירותי אינסטלציה אינם זולים כלל, הכל תלוי ביכולת שלכם למצוא הן אינסטלטור מקצועי והן שרברב אשר יוכל להניק לכם שירותי אינסטלציה שונים בעזרת ביוביות. מחיר מומלץ לפתיחת סתימת ביוב על ידי צוות מקצועי כשאר מדובר על עבודה גדולה בתוך הבית יכולה לנוע בין 350 – 500 ₪ ואילו מדובר בפתיחת סתימת ביוב בחצר על ידי מערכת ביובית, המחיר נע בין 450- 800 ₪ . אם אתם בעלי עסק אשר זקוקים לשירותיה של ביובית פעמים רבות, חשוב שבדקו אופציה של תחזוקה שוטפת, המעניק לכם הנחות בעת שימוש בשירות.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.