חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור או ביובית

 

התבלטות - כיצד יודעים לאיזה איש מקצוע לפנות ומתי?

 

אינסטלטור הפך להיות אחד מאנשי המקצוע העסוקים ביותר, תקלות ביוב הם עניין יומיומי - וכך כמות הקריאות וההזמנות של ביובית ואינסטלטור הפכו להיות עניין שבשגרה. אך מתי עליכם לקרוא לכל אחד מהם? הרי בשעת מצוקה, יהיה לכם קשה מאוד לקבל החלטות נכונות. אינסטלטור הוא ברוב המקרים יהיה הבחירה הראשונית שלכם, ברוב המקרים אתם תזדקקו לו כאשר מדובר בתקלות מקומיות וקטנות. ביובית לעומת זאת תהיה מתאימה יותר לפתרון תקלות במערכות ביוב גדולות או לתקלות אשר חוזרות על עצמן לעיתים תכופות. במידה ואינכם מצליחים לקבל החלטה חד משמעית - העדיפות היא שתקראו אל אינסטלטור והוא יחליט כיצד לפעול מאותו הרגע. במקרים מסוים גם תצטרכו טיפול ראשוני של אינסטלטור ורק לאחר מכן התעברות של חברה אשר מספקת שירותי ביובית - כך הבעיה תיפתר באופן מוחלט ולא תחזור על עצמה.

 

תקלות במערכת הביוב יכולות להיות מסוכנות במיוחד

 

לעיתים אנו נוטים לחשוב כי תקלות קטנות במערכת הביוב יכולות לחכות עד אשר יהיה לנו מספיק זמן לטפל בהם. עליכם לדעת כי אותם תקלות יכולות להחמיר ולפגוע בצורה קשה במערכת הביוב שלכם. אינסטלטור הוא הפתרון המושלם עבור אותם בעיות, כיום ישנם אנשי מקצוע רבים אשר מתמחים בתחום - ולכן תוכלו להתאם את ההגעה של אותה ביובית על פי לוחות הזמנים שלכם. עליכם לדעת כי ככל שתפתרו את הבעיה באופן המהיר ביותר, כך התקלה תישאר מקומית - ותהיה ברת פתרון באופן מהיר יותר. במידה ותתמהמהו בזמנה של אינסטלטור, תמצאו את עצמכם מוציאים סכום גבוה יותר אודות התיקון והחלפת החלקים שניזוקו.

 

אל תאמינו לכל איש מקצוע, תעשו סקר שוק

 

העבודה של אינסטלטור היא ללא ספק חשובה מאוד, אך עליכם לדעת כי לעיתים אינסטלטורים רבים מנסים לנצל את חוסר ההבנה שלנו בתחום בכדי לגבות מאיתנו מחירים גבוהים במיוחד. לדוגמא בעת הזמנה של ביובית אתם יכולים להיתקל בהבדלים גבוהים במיוחד בין חברה אחת לחברה אחרת - כאשר הסיבה העיקרית לכך נובעת מהרצון של אחת מהם לגזור עלינו קופה. לכן לפני שאתם מזמינים אינסטלטור או כל איש מקצוע אחר - תנסו ללמוד את השוק ולהבין מהם המחירים הסטנדרטיים עבור כל דבר. אופציה נוספת היא לברר עם כמה חברות, ולקבל מכל אחת מהם הצעת מחיר - כך תוכלו להעריך את עלות הטיפול, ולבחור מבין אותם אנשי מקצוע את הזול ביותר. בחירת אינסטלטור יכולה להיות פשוטה, רק אם תדעו לקראת מה אתם צועדים. אם תראו לאותו איש מקצוע כי לפני שאתם מזמינים ביובית או כל שירות אחר, אתם מכירים את המחירים - הוא יתנהל איתכם בצורה שונה והרבה יותר מבוקרת.

 

לפתור את הבעיות פעם אחת ולתמיד

 

אחת הדילמות בכל הקשור אל בעיות בביוב זה שהם עשויות לחזור על עצמן, אם הבעיה לא מטופלת מהשורש - היא רק תישכח ולבסוף תתפרץ בשנית. ברגע שאתם מזמינים אינסטלטור חשוב שתבקשו כי הטיפול שלו יהיה מקיף, והניקוי של הביוב יהיה יסודי - כך תוכלו למנוע את החזרה של הבעיה פעם נוספת. אין יותר מתסכל מזה שאתם מזמינים איש מקצוע, ולאחר זמן מה אתם שוב נאלצים להתמודד עם הבעיה שחשבתם שהיא מאחוריכם. לעיתים העדיפות היא לקרוא לחברה אשר מספקת שירותי ביובית, כך תוכלו לנקות את הביוב באופן יסודי - ולהיות בטוחים שאתם לא תצטרכו לטפל בביוב שלכם בזמן הקרוב. כך או כך ההחלטה נמצאת בידיים שלכם, אך חשוב מאוד שתלמדו את הנושא ותדעו מה מצפה לכם בכל הקשור אל הזמנת אינסטלטור. על פניו זה נראה כמו תהליך פשוט, אבל עליכם לדעת כי במקרים רבים אתם תאלצו להתמודד עם בעיות חוזרות ונשנות בגלל טיפול לקוי שנגרם כתוצאה מחיפוש לקוי מצדכם.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.