חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

שירותי אינסטלציה

שירותי אינסטלציה- מה הם?

 

כל בית, עסק,עיר, מפעל לא יכול להתקיים ללא שירותי אינסטלציה. שירות זה עוסק בתיקוני פיצוץ בצנרת, שיפוץ ותיקון בריכת ביוב,החלפת צנרת, ניקוי ושטיפת קו ביוב, החלפת והתקת כיורים, ניקוי התקנה של בורות להפרדת שומנים, התקנת והחלפת ברזים ועוד... על מנת למנוע נזקים ולאתר את הבעיה. יש לקבל ייעוץ מבעל המקצוע, כלומר מאינסטלאטור מוסמך. קיים מגוון רב של בתי עסק, אשר מעניקים שירותי שרברבות מקצועיים, גם אם מדובר במקרה חירום. עבודת אינסטלציה, דורשת זמינות של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. חשוב לבחור היטב את בעל מקצוע זה ורצוי שיהיה מומחה ובעל ניסיון רב שנים בתחום.

 

שירותי אינסטלציה בבת - ים

 

כל בית, בניין, משרד, מפעל או כל נכס אחר אינו יכול להתקיים ללא אינסטלציה תקינה, כלומר כדאי פעם  בכמה שנים לבצע בדיקת תקינות עבור צינורות ביוב על מנת לאתר בזמן נזילות. בכדי שתוכלו לבצע בדיקה זו, כדאי להזמין בעל מקצוע כמו: השרברב אשר עיקר תפקידו והתמחותו הם: לפתוח סתימות, להחליף צנרת, לתקן פיצוצים, לאתר נזילות באמצעות מכשור אלקטרוני שונה, לבצע שיפוץ של חדרי אמבטיה ומטבחים, למצוא פתרונות להגברת לחץ מים, שאיבת מים ממקלטים מוצפים ועוד.. חשוב שבעל מקצוע זה יהיה אמין ובעל מוניטין.

 

שרברב-חיפוש מהיר

 

פעמים רבות, נתקלנו במצב שבו אנו זקוקים לעזרה באמצעות מתן שירותי אינסטלציה של שרברב מקצועי, בין אם מדובר על גילוי ותיקון פיצוצי מים באזור המבטח או אולי פתיחת סתימות בחדרי האמבטיה והשירותים של הבית. אינסטלטור מקצועי חייב להיות מוכשר על ידי משרד העבודה, כי כל פעולה או נגיעה אחת קטנה אשר אינה נכונה בצנרת הבית יכולה להוביל לבעיות יותר גדולות ואף גם לפיצוצים של צנרת כולה, מה שיכול לגרום לנזקים רבים לא רק לרכוש הנמצא מסביב אלא גם להוצאה כספית גדולה ומיותרת. שרברב מקצועי חייב לדעת לאתר בעיות מסוגים שונים באמצעות מכשור אלקטרוני שקיים בשוק, הרי ידוע, שמדי יום הטכנולוגיה שלנו רק הולכת ומתפתחת וחשוב שגם בעל המקצוע אשר מגיע לזירה לתת שירות, יעשה זאת בהתאם.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.