חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

על אינסטולטורים

 

תיקון צנרת מים היא לכאורה דבר לא מסובך, עד שמנסים לתקן ולסדר את הבעיה בכוחות עצמנו.

יש לנו דליפת מים מתחת לכיור  אנו מתכופפים  מסתכלים  נראה פשוט  מצלמים  נוסעים לחנות חומרי בניין  קונים את החלק, הסיפון מתחת לכיור  מגיעים הביתה  מחפשים כלי עבודה שכנראה מתאים לתיקון

מפרקים את צנרת מתחת לכיור  ומתחילים להרכיב את הסיפון החדש  חצי שעה  שעה  כבר שעתיים  ורק מסתבכים  לא כל כך מסתדר  נזילות מים בחיבורים  עושים הפסקת רגיעה  האישה רוטנת – היית כבר מביא אינסטלאטור, יה חכמולוג  כבר 4 שעות ולא מסתדר  אין ברירה . מתקשר לאינסטלאטור הקרוב

תוך שעתיים מגיעה אינסטלטור, בודק , מסתכל עלי, מחייך, מבין מה קרה ומה יקרה בעוד מספר דקות.

איפה החלק הישן, הוא שואל  נותן לו  הוא מסתכל  בוחן  מוציא גומיית אטימה חדשה  מרכיב לחלק הישן  מרכיב חזרה את החלק הישן שאני פירקתי  מסיים ופותח את הברז. וואלה   עובד  אין נזילה.

הלב שלי פועם חזק  איזה שטות  אשתי הפעם , כמו תמיד צודקת  אני תמיד נכנס לסרטים  הכול פשוט  אני מנסה  לפעמים מצליח  הפעם פישלתי.

עלה לי קניית חלקים, עלה לי זמן, עלה לי ויכוחים עם האישה, ויותר מכל עלה לי פדיחה. ובסוף הבחור האינסטלאטור עוד מחייב אותי בסכום שלא הייתי חושב להתחיל עם הסיפור הזה.בפעם הבאה כבר אחשוב פעמיים.

 

אינסטלטור נחשב אומן. בכל תחום ומקצוע יש מומחים, בעלי ניסיון, בעלי הכשרה, עד לאומנים שהם המאסטרים.

מים זורמים בכל מטר מעוקב בבתים,בדירות, בקירות , מתחת לריצוף, בתקרה, במגרשים, מתחת לכבישים, בגינה, ובכל מקום ואיזור מאוכלס. אי אפשר בלי מים. ואי אפשר בלי ביוב. הביוב מוליך מי שופכין.

כל תקלה במערכות הצנרת המסועפות של הולכת מים דורשת בעל מקצוע מומחה בתחום – אינסטלאטור.

בכל תחום יש בעלי מקצוע ובכל תחום יש בעלי מקצוע מומחים.

יוסף רבינוביץ , אינסטלטור בעל שם בתחום,הוא אחד המומחים האומנים. כל כך הרבה לקוחות מרוצים, כל כך הרבה מגיעים אליו מפה לאוזן.

יוסף רבינוביץ עונה על כל הקטגוריות של בעל מקצוע אמין ומקצועי. יוסי לא מתפשר על איכות העבודה, לא מתפשר על איכות החלקים והחומרים, אמינות ויושר הם מספר אחד!!

התקשרתם ליוסף רבינוביץ, אינסטלטור מדופלם.יוסי מנווט טלפונית אתכם לתאר את הבעיה, נותן כיוון מחיר למה לצפות לפי אופי הבעיה.שנות הניסיון של יוסי, אינסטלטור מומחה, מאפשרות להבין את הבעיה לפי התיאור ולהגיע מוכן עם הציוד הדרוש. חשוב מאוד להתנהלות העבודה. חשוב מאוד זמן התגובה המהיר. הגעה בזמן שנקבע זאת כבר התחלה טובה. הלקוח כבר מרוצה, יוסי כבר מחייך על שביעות הרצון והעבודה מתחילה ברגל ימין. כזה הוא יוסי  מגיע בזמן, מחייך ומתחיל לעבוד.

בעל מקצוע מיומן בוחן את הבעיה בכובד ראש, גם את הבעיה הפשוטה ביותר, עובד בסבלנות, נותן הרגשה טובה ללקוח שממתין בקוצר רוח לסיום התיקון. יוסי, אינסטלטור, איש מקצוע מומחה בתחומו, מחליף אך ורק חלקים מתאימים , חדשים ומפירמות אמינות כך שהחלקים שמוחלפים אמינים ביותר. בתום ההחלפה, אם יש צורך להחליף, יוסי בוחן את כל המערכת ביסודיות ובמקצועיות, משאיר את איזור העבודה נקי, מתארגן ופנוי להסביר ללקוח על התיקון. והכול בסבלנות וברוגע לשביעות רצון הלקוח. ברגע שהלקוח מרוצה, יוסי האינסטלאטור מחייב תיקון ויוצא ללקוח הבא.

 

יוסף רבינוביץ, אינסטלטור זמין 24 שעות ביממה, מחיפה ועד ירושלים. יוסי, אינסטלטור אמין, מעריך במקצועיות את אופי התיקון ועלות התיקון, מגיע מצויד בהתאם לתקלה בצנרת, ניגש ישר ובלי דיבורים מיותרים לעבודה, לא מושך ומבזבז זמן. אצל יוסף רבינוביץ, אינסטלטור הוגן, הכסף הוא אות להערכה. לקוח מרוצה ישלח את התמורה. יוסי מאמין שכבוד מקצועי מרוויחים בעבודה קשה. לא פלא שלקוחות מאיזורים שונים בארץ שומעים על  יוסף רבינוביץ, אינסטלטור אחראי, ומתקשרים להתייעץ ולהזמין שירות. על שירות טוב לא מוותרים. יוסף רבינוביץ נותן שירות יעיל ומקצועי במחיר הוגן, ומעל לכל, יוסף רבינוביץ, אינסטלטור מוערך, הוא בן אדם.

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.