חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

מהו אינסטלטור

מהו אינסטלטור

אם נעיין במילון בהגדרה המילונית של המונח של המקצוע אינסטלטור ניראה כי מדובר למעשה  ב"בעל מקצוע שעוסק בהתקנה ותיקון של מערכות צנרת וביוב". בכל בית, פרטי או משותף, מבני משרדים, מבנים תעשייתיים וכד' קיימת צנרת מים וביוב, כך שמקצוע האינסטלטור הוא מקצוע מבוקש ביותר.

 

מהם השירותים שאינסטלטור נותן?

במערכות צנרת וביוב ייתכנו בעיות רבות הנובעות בעיקר מעייפות החומר, בלאי ושחיקה. בכולן עוסק האינסטלטור בהגדרה. בעיות נפוצות הן פיצוצים בצינורות המים או הביוב, ריקבון וחלודה בצינורות מתכת ישנים, סתימות בצנרת המים ו/או הביוב ברמות שונות ועוד.

בעיה נוספת שיכול אינסטלטור לפתור הוא בעיות לחץ המים בדירה. מכירים את ההרגשה והטענה "שאין זרם" בברזים? כאן בדיוק מגיע האינסטלטור המוסמך בעל הציוד והידע המתאים היכול לשפר ברמה זו או אחרת את איכות זרימת המים.

 

כיצד נבחר אינסטלטור?

נניח שאתם גרים בכפר סבא ושיש לכם סתימה קשה בצנרת שניסיתם לפתור לבד לפני שקראתם לשרותי האינסטלטור. ניסיתם בכל דרך לפתוח אותה: ניסיתם באמצעות נוזלים וגרגירים כימיים שונים, ניסיתם באמצעות פומפה בלחץ אך דבר לא עזר. הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לשרותי אינסטלטור. כיצד עלינו לבחור אותו?  ישנן כמה אפשרויות:

 1. לפתוח דפי זהב ולחפש באזור הקרוב ביותר אינסטלטור בכפר סבא שהוא למעשה קרוב למקום מגוריכם.
 2. לשאול חברים ולקבל המלצות על שרות פתיחת סתימות שהם קיבלו מאינסטלטור שטיפל בבעיית צנרת אצלם.
 3. לבדוק ברשימת העסקים המומלצים של התוכנית "יצאת צדיק" ולראות האם יש שם אינסטלטור שיצא צדיק ולהתרשם. ניתן גם לצפות בתוכניתו של חיים הכט באתר מאקו באינטרנט.

בכל מקרה יש לבדוק האם האינסטלטור גובה סכום סביר עובר ביקור ותיקון, כמה הוא גובה עבור ביקור בלבד, האם הוא בעל תואר "מוסמך", כמה זמן ייקח לו להגיע למקום מגוריכם, אם הוא למשל אינסטלטור בתל אביב, וזאת בהתאם לדחיפות הבעיה הקיימת בצנרת שלכם.

זמינות האינסטלטור

בעיות אינסטלציה יכולות לצוץ בכל רגע נתון בכל שעות היממה. במקרה של פיצוץ רציני בצנרת, הצפה או מקרה דומה ואז למשל יש צורך לסגור את הברז ("שיבר") המרכזי של הבניין, יש צורך מיידי בהגעתו של אינסטלטור ברעננה לטפל בבעיה במהירות האפשרית.  ישנם כאלה המפרסמים את היותם זמינים לקריאות 24 שעות ביממה. סביר להניח שמדובר כאן בחברה גדולה יותר ולא במתן שרות ע"י אינסטלטור אחד אלא כמה, כך שיוכלו לתת שרות במקביל במספר מקומות ובכל שעות היממה.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  • להב שיר להב שיר
   יום שלישי 29 ביולי 2014
   באמת מסכרן.. רציתי להבין מה זה אינסטלטור פעם אחת ולתמיד שהוא לא אחד שפותח סתימות וזהו! מעולה.

  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.