חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

כללים שעלינו לזכור בעת הזמנת אינסטלטור

 

אינסטלטור ברמת גן או ביובית - מתי עלינו להזמין כל אחד מהם?

 

הדילמה בעת ההתלבטות בין הזמנה של אינסטלטור לפתרון תקלות ביוב פשוטות יחסית לבין הזמנת שירותים של ביובית יכול להיות גדולה. מצד אחד אנו רוצים להשיג את המחיר הטוב ביותר לפתרון התקלה, אך מצד שני לעיתים אינסטלטור לא יהיה מסוגל לפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר. בסיטואציה שכזאת עליכם להחליט האם הבעיה מצריכה הזמנת ביובית או שלא, הקריטריון המרכזי טמון בחומרת התקלה ובשכיחות שלה - אם התקלה התרחשה לראשונה רוב הסיכויים שהזמנת אינסטלטור תפתור את התקלה. אם הבעיה שכיחה למדיי וניסיתם לטפל בה מספר פעמים, אז אין לכם מנוס ותאלצו לפנות אל ביובית על מנת שתנקה לכם את מערכת הביוב מהבסיס שלה.

 

הזמנת ביובית ואינסטלטור במקביל - האם זה אפשרי?

 

עליכם לזכור כי אינסטלטור הוא זה אשר מפעיל את המשאית עם הביובית, ולכן כאשר אתם שוכרים את השירותים של חברה אשר מספקת שירותי ביוב באמצעות ביובית - אתם בעצם מזמינים גם אינסטלטור אשר יטפל לכם בתקלה עם האמצעים המתקדמים ביותר שעומדים לרשותו. כך שאין זה סותר להזמין את גם אינסטלטור מצד אחד, אך במקביל להזמין גם ביובית אשר תשמש לו את הכלי לטיפול ולפתרון התקלה שלשמה שכרתם את שרותיו. כיום ישנם חברות רבות אשר מספקות את השירות הזה, עליכם לזכור כי המפעיל של אותה ביובית - הוא המדד הטוב ביותר שלכם לניסיון של החברה בפתרון תקלות. לכן על מנת לבחור חברה שתספקת לכם את השירות הזה, עליכם לבדוק מי הוא אותו אינסטלטור אשר עומד בראש החברה - ויגיע אליכם לבית עם אותה ביובית על מנת לנסות ולפתור לכם את התקלה. בדיקה מקדימה היא אחד הכלים הטובים ביותר להצלחה ולפתרון מהיר ויעיל של בעיות ביוב מכל הסוגים.

 

בעיות במערכת הביוב - יש לכם איך לפתור אותם

 

לעיתים בעיות ביוב אשר חוזרות על עצמן מעונה לעונה, הם אחד הדברים המתסכלים ביותר שבהם אנו נתקלים. אינסטלטור הוא ללא ספק איש המקצוע הרלוונטי עבורכם, בסופו של דבר כל תקלת ביוב ניתנת לפתרון. לעיתים אתם תדרשו לפנות אל ביובית על מנת להביא לפתרון יעיל מהשורש, אך בסופו של דבר התקלה תגיע אל סיומה. כך שאין להם מה להילחץ או להיות מתוסכלים, תחפשו דרכנו את איש המקצוע אשר מתאים לכם - ותוכלו לישון בשקט.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.