חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור ברמת גן

אינסטלטור ברמת גן

 
אתם חוזרים הביתה אחרי יום ארוך ומעייף, מחכים להיכנס למקלחת חמה ונעימה ולהירגע תחת זרם המים אך כאשר אתם מסובבים את ידית המקלחת, אתם מגלים פתאום שזרם המים חלש מאוד ואתם לא יכולים להתקלח. הסיבה לזרם החלש שכזה היא בדרך כלל בעיה בצינורות הביתיים אז אם גם אתם רוצים להירגע כמו שצריך בסוף היום, הזמינו אינסטלטור ברמת גן.

רחוק מהעין, רחוק מהלב

אנחנו משתמשים במים כל הזמן ולכן חשוב שנדאג לאיכות שלהם, וזה יקרה רק כאשר נטפל כמו שצריך בצינורות דרכם המים עוברים. התקשרו לאינסטלטור ברמת גן שיתקן לכם תקלות ויגיד לכם איך לשמור על הצנרת בביתכם לזמן רב. העובדה שהצנרת נמצאת בתוך הקירות לא צריכה לגרום לנו להתעלם מהחלק החשוב הזה בביתנו.

מה יכול לקרות?

בעיות בצנרת לא הן לא רק פיצוצים והצפות והן יכולות להתבטא בכל מיני דרכים; טעם מוזר של המים, סתימות בצינורות וצבע חום של מי ברז הם רק חלק מהבעיות שעלולות להיגרם כתוצאה מתחזוקה לקויה של הצנרת בבית או משחיקה של הצינורות.

גם אני יכול לתקן את זה

פעמים רבות אנשים מתעקשים להיות שרברבים בעצמם והם קונים חומרים שראו בפרסומות והבטיחו לפתור את הבעיה. חלק מהחומרים האלו הם יעילים, אך ברוב הגדול של התקלות טיפול עצמי בצינורות רק יגרום יחריף בעיות קיימות, אם ניקח לדוגמה פתיחה של סתימות. ישנם חומרים בשוק שאם נשפוך אותם לתוך צינור סתום, הם יפתחו אותו במהרה. זהו אמנם פתרון פשוט, קל וחסכוני בזמן אך הוא זמני ועלול לגרום לבעיות נוספות. חומרים שפותחים סתימות הם קורוזיביים מאוד, מצרים את פנים הצינורות ושוחקים אותם. על ידי שימוש בחומרים זולים כאלו אנחנו אולי פותחים סתימה לזמן הקרוב אך בטווח הרחוק עלולות להיות תקלות חמורות כמו פיצוץ של הצינור כתוצאה משחיקה. כדי לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר, הזמינו אינסטלטור ברמת גן שיתקן כל תקלה לטווח הארוך וגם הקצר.

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.