חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור בצורן

אינסטלטור בצורן

 

הישוב צורן הוא ישוב קהילתי במרכז השרון, ושייך למועצה המקומית קדימה-צורן. ישוב זה מאכלס בתוכו כ- 6,000 תושבים.  צורן, נושאת שם נוסף, המכונה "קדימה- צורן הישוב המאוחד" וזאת מכיוון שלא ניתן לזהות גבולות בין שני הישובים הסמוכים זה לזה. אספקת המים אל הישוב זה, מגיעה דרך האגודה השיתופית להספקת מים אשר נמצאת בקדימה. אומנם מדובר בישוב חקלאי קטן, אך עדיין חייבים לפתח שירותי אינסטלציה במקום וזאת ניתן לבצע בעזרת אינסטלטור בצורן.

 

מה הן הסיבות לסתימות בצנרת הביתית ?

 

כאשר המים מתחילים לפרוץ על מעבר לגדותיהם במקלחת הביתית, או נוצרת סתימה בשירותי הבית, זה אומר שהגיע הזמן לבצע בדיקת אינסטלציה שגרתית. יש לפנות היישר על בעל המקצוע המומחה, כלומר השרברב. ישנו מגוון רב של סיבות הגורמות לסתימות ביוב, כגון: הלכלוך הרב שחודר אל מערכת הביוב ולא יכול לצאת ממנה, כמו: השלכת מגבונים, תחבושות היגייניות, טמפונים, ניירות קשים ועוד... לרוב, סתימות מסוג זה מובילות לפיצוץ של צנרת כולה. מקרים אלו דורשים את טיפולו והתערבותו של בעל מקצוע, על מנת לאתר במדויק את מקור הסתימה ולתת פתרון באופן יעיל ונקודתי. סתימות ביוב, נגרמות במגוון רחב של אזורים בבית, כגון: במטבח, עקב שומנים שנדבקים מהצנרת בדפנות הצינורות, ברזים , שירותי ומקלחות ועוד…  לפני שאתם רצים לקרוא לאינסטלטור, תוכלו לבצע ניסיון בפתיחת סתימת הביוב בעצמכם על יעי פומפה. זו היא הדרך הישנה אך בטוחה אשר שואב את הלכלוך באמצעות הוואקום אשר נוצר ובכך עוזרת לפתוח סתימות ביוב קלות.

 

צורן, איך למצוא אינסטלטור?

 

השיטה הנפוצה ביותר במציאת אינסטלטור בצורן, היא על ידי האופציה הישנה הנקראת" מפה לאוזן". ישוב צורן, הוא ישוב קו קטן וותיק, כך שרוב תושביה אשר מאוכלסים בו מכירים אחד את השני היטב. האופציה היותר מתקדמת, היא באמצעות מציאת עסקים אשר מעניקים שירותי אינסטלציה באמצעות אתרי האינטרנט השונים. חשוב להדגיש, כי לכל בעיית צנרת, קיים פתרון מהיר על ידי אינסטלאטורים אשר עובדים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בכל רחבי הארץ ובאמצעות יצירת קשר טלפוני איתם, תוכלו לקבל פתרון מהיר לכל בעיה.

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.