חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור בכל הארץ

אינסטלטור בכל הארץ

 

רואה חשבון, אינסטלטור ומוסכניק- לא מדובר בהתחלה של בדיחה, גם לא מדובר ברשימה אקראית של בעלי מקצוע. אלו הם שלושה בעלי מקצוע, שמעניקים לנו שירותים חיוניים מאוד, שלא היינו מסוגלים לבצע בעצמנו בשום אופן. למרות זאת, חלק גדול מאיתנו נופל פעם אחר פעם בבחירת בעל המקצוע הנכון. במקרה הטוב, הבחירה הלא מוצלחת שלנו מובילה אותנו לשלם יותר כסף ממה שתכננו לשלם או ממה שאנחנו אמורים לשלם. במקרה הגרוע, למשל בבחירה לא מוצלחת של רואה חשבון, אנחנו אף עלולים להסתבך עם החוק. המודעות הצרכנית, שהתפתחה בעקבות תוכניות כמו "יצאת צדיק" מעצימות את חשיבות הבדיקה של האינסטלטור שנכנס אלינו הביתה ויכולות אפילו להעלות את רף החרדה שלנו במהלך הזמנת אינסטלטור הביתה.

 

הזמנה נכונה של אינסטלטור

 

יש דרכים שאפשר לנקוט, על מנת לוודא שהאינסטלטור שאתם מכניסים הביתה הוא אחראי, מקצועי ונותן את שירותיו בעד מחירים הוגנים. קודם כל, חשוב שתהיו ממוקדים בחיפוש המקצועי שלכם- כמו שלא כל רופא מומחה בריפוי כל איבר בגוף, כך גם לא כל אינסטלטור יכול לבצע כל עבודה שקשורה בצנרת. אין ספק שישנן עבודות קלות, שאפילו אתם יכולים לבצע בעצמכם. עם זאת, במקרים של הצפת ביוב במקלט, או כאשר יש צורך לנקות את הצנרת משורשים שחדרו אליה- לא כל אינסטלטור הוא בעל הידע והציוד לעשות את העבודה כראוי.

 

זמן זה כסף

 

מעבר לפן המקצועי, חשוב גם לשים לב להיבט הצרכני של הזמנת האינסטלטור. מה זה בעצם אומר? כמובן, זה אומר לבחור אינסטלטור, שמציע מחיר הוגן בעד עבודתו. אפשר למצוא ברחבי האינטרנט מחירונים של ביצוע עבודות שונות בתחום האינסטלציה. מעבר לכך, אם מדובר בתקלה דחופה, דאגו להזמין אינסטלטור שנמצא קרוב אליכם- כך תצטרכו להתמתין פחות כדי שיבוא ותוכלו לשים את כאב הראש הזה מאחוריכם. עניין אלמנטרי נוסף שחשוב לציין אותו כאן הוא האחריות- בסיום ביצוע עבודות כמו שיפוץ או התקנת צנרת חדשה, יש לבקש מהאינסטלטור תעודת אחריות חתומה על העבודה שביצע. אחריות זו ניתנת רק על חלק מעבודות האינסטלציה.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.