חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור בכוכב יאיר

אינסטלטור בכוכב יאיר

כוכב יאיר הינו יישוב באזור השרון, אשר הוקם בשנת 1980 וקצב הגידול של האוכלוסייה בו הוא מהיר. מדובר על יישוב מטופח שיש בו בנייני מגורים בתים פרטיים וכן, אזור תעשייה וחברות שונות. יש אנשים רבים הזקוקים לשירות של בעלי מקצוע, כמו למשל אינסטלטור בכוכב יאיר. מדובר על שירות שהוא נחוץ, הן במגזר הפרטי והן בעסקי.  יש למצוא אינסטלטור אמין, כי אינסטלטור שהוא אינו אמין, עשויה להיות חוויה לא נעימה. ייתכן כי הנזק שלכם עלול להיות רב יותר, אם לא תזמינו אינסטלטור אמין ואז גם הנזק הכספי יהיה כפול.  בעניין בחירת בעל מקצוע כגון אינסטלטור, אין לסמוך על המזל הטוב, כי אם על מידע אמין, המלצות של מכרים, כך שהבחירה שלכם תהיה בטוחה ולכם יהיה ראש שקט.

בררו על חומרי הגלם שאיתם עובד האינסטלטור

 

יש אינסטלטורים שהם אינם כה אמינים ומעוניינים לחסוך כסף על חשבון לקוחותיהם. מדובר על שימוש בחומרי גלם זולים. התיקון אמנם בוצע, אך חלקים שונים שהוחלפו במערכת המים או הביוב, יתבלו מהר ואז, תצטרכו שוב לקרוא לבעל מקצוע. למרות שאינסטלציה היא אינה התחום החזק שלכם, כדאי בכל זאת לבר  לגבי החלקים השונים שיש לרכוש ואם תוכלו, רכשו אותם בעצמכם, על פי הרשימה הנמצאת בהצעת מחיר. בדרך זו, אף בעל מקצוע העוסק באינסטלציה, לא יוכל להערים עליכם ואתם עשויים להפתיע אותו עם חלפים איכותיים מקוריים שישרתו אתכם לשנים רבות.

קרה לכם פיצוץ בצינור- אל תהיו בלחץ

יש אנשים שמגלים לחץ, כאשר קורה להם פיצוץ בצנרת המים. אסור לגלות לחץ כי ברגעים אלה, תחפשו את בעל המקצוע הראשון שיקרה בדרככם. זו הסיבה, כי בעלי מקצוע, כגון חשמלאים ואינסטלטורים, כדאי כי תמיד יהיו לכם כתובות וטלפונים של בעלי מקצוע אמינים באזור מגוריכם. אם מדובר על שני בעלי מקצוע חיוניים אלה, כדאי כי תמצאו באמצעות המלצות, את אלה שזמינים 24 שעות ביממה. אם אתם גרים למשל בכוכב יאיר, כדאי כי יהיה לכם אינסטלטור בכוכב יאיר 24 שעות, היות ולעולם אין לדעת, באיזו שעה תהיה לכם תקלה חמורה או אם תקלה יכולה להיות אף בערבי חג וערבי שבת.

 

 

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.