חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור באבן יהודה

אינסטלטור באבן יהודה

הבית הוא הנחלה שלנו וכולנו משתדלים לשמור עליו כמיטב יכולתנו. לרוב הבתים יש מבנה מורכב של צינורות, יסודות, מוטות פלדה ועוד גורמים נוספים שהופכים את הבית לשלם. כדי לשמור על "בריאות" הבית שלנו, חשוב שנהיה ערים לבעיות שצצות מדי פעם ולא נתעלם מהן בתקווה שהן ייעלמו.

אחת הבעיות שכולנו נתקלים בה לפחות פעם אחת היא בעיה בצנרת הביתית. תקלות מסוג זה כוללות סתימות, הצפות, פיצוצי צינורות ועוד שלל בעיות שקורות כתוצאה מבליה טבעית או תחזוקה קלוקלת של תשתיות המים בבית.

לבעיות בצנרת יש סימנים מקדימים כמו כתמי ים על הקירות, האריחים והרצפה וגם שינויים בטעם ובצבע של המים. כאשר יש פיצוץ של צינור בקיר או ברצפה, המים נקווים ומחלחלים דרכם עד שנוצרים כתמים. במקרה הזה, חשוב להזמין אינסטלטור באבן יהודה כדי שיאתר את המקור הבעיה ואת הצינור התקול כדי לתקן אותו. פעמים רבות ניתן לפתור את הבעיה בקלות אך כאשר יש צורך להחליץ צינור, חשוב לעשות זאת בשלב הראשון שמאתרים את הבעיה ולא לחכות עד שהמים יגיעו למקומות אחרים ויהרסו את יסודות הבית.

אינסטלטור באבן יהודה - בעיות בצנרת

בעיות בצנרת מתבטאות כאמור גם בשינוי בצבע ובטעם של המים. כאשר צינור כלשהו בבית מחליד, המים שזורמים דרכו סופחים חלקיקי חלודה ויוצאים מהברז בגוון חום אדמדמם. המים האלו הם אסורים לשתייה כיוון שהם עלולים לגרום לבעיות בריאות. גם הצטברות של אבנית גורמת לשינוי בטעם המים ולכן חשוב להיות ערים לכל בעיה שמעידה על תקלה בצנרת הביתית.

כאשר אתם שמים לב שמשהו בצנרת לא תקין, אל תנסו לתקן זאת בעצמכם אלא קראו לאיש מקצוע כמו אינסטלטור באבן יהודה. תיקונים עצמיים של תקלות במערכת מורכבת כמו הצנרת הביתית גורמים לרוב לבעיות גדולות אף יותר שהתשלום עבור התיקון שלהם גדול בהרבה מזה ההתחלתי.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.