חייג עכשיו - ייעוץ חינם!
052-593-2696

 אינסטלטור זמין 24 שעות אינסטלטור 24 שעות ביממה שירות חירום  

הכי זולים בארץ מחירים הזולים בארץ בהתחייבות!

ביובית זמינה 24 שעות שירותי ביובית  24 שעות!

שורשים מקווי ביוב  טיפול בשורשים והוצאת שאריות בטון מביוב

20 שנות מוניטין  21 שנים של ניסיון ומוניטין במקצוע כאינסטלטור!

משאבות טבולות החלפת ותיקון של משאבות טבולות

מוקד 24 שעותמוקד לילה 24 שעות: 052-5932696, 052-8082999

אינסטלטור

אינסטלטור

 

אינסטלטור או המילים האחרות שרברב, הוא בעל ידע רכב בתחום האינסטלציה, הצנרת והביוב. מדובר בעצם ברופא מומחה לכל מערכת הצנרת בין אם מדובר בצנרת העוברת מתחת לאדמות העיר ובין אם מדובר בתכנון ובנייה של צנרת לבניין מגורים חדש, או אולי מפעלים תעשייתיים גדולים אשר זקוקים למערכת ביוב חזקה. בדרך כלל תפקידם של רוב האינסטלאטורים מסתכמים בפתיחת סתימות, איתור וטיפול בנזילות הקיימות, תיקוני דודי שמש, החלפת צנרת ביתית, בדיקת מערכות ביוב ובדיקת משאבות ביוב ועוד ... במקרה ואם קיימת סתימה קשה בשירותים, כיור , מקלחת אן בכל אזור בצנרת, זה הזמן להזמין שרברב מקצועי לטיפול ושחרור סתימות קשות.

 

מדוע יש להזמין שירותי אינסטלציה מחברות מקצועיות וידועות ?

 

מערכת הביוב מורכבת ממגוון רחב של צינורות עדינים אשר עיקר תפקידם הוא לנקז וסלק שפכים שונים מבתי עסק או בתי מגורים אל מקום בו לא ידיפו ריחות ולא ימשכו חרקים כגון: תיקנים ומזיקים שונים. על מנת לשפר ככל האפשר את רמת החיים שלנו ולהעלות את תוחלת החיים, קיים צורך לבצע בדיקות שגרתיות בכל מערכת הצנרת והביוב. בדיקות אלה, יעזרו לכם לא רק  למנוע סתימות והצפות עתידיות אלא גם לשמור על כספיכם, כלומר הזנחת מערכת הביוב והצנרת באופן שיטתית גורמת לפיצוץ של הצנרת כולה, ופעמים רבות לא ניתנת לתיקון אלא להחלפה של צנרת הביוב כולה. על מנת למנוע אי נעימויות מסוג זה ופגיעה ממשית ברכושכם הפרטי, יש להיעזר בשירותיו של שרברב מקצועי וידוע לפחות פעם בשנה.

 

מחירים עבור שירותי אינסטלציה

 

מחירים עבור שירותיו של אינסטלטור לא זולים כלל. מחיר עבור ביקורו בלבד, מבלי לבצע פעולות  בצנרת הביתית, יתחילו מ 150 ₪ ועד לגובה של 250 ₪ . שאר המחירים יכולים לנוע מ 500 ₪ ומעלה ולהגיע במקרים קריטיים הן למאות ואלפי שקלים. אם אתם זקוקים לשירותיו של שרברב מקצועי, תחשבו בהגיון ובלי לחץ, ונסו לבצע השוואת מחירים מקוונת באמצעות אתרי האינטרנט השונים. בעל מקצוע חייב להמיות בעל סמכות, מקצועיות והשכרה מקצועית מלווה באישורים ותעודות לעסוק במקצוע.

מאת: המומחים לאינסטלציה
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות  פרסומת - יוסף האינסטלטור

  פרסומת

  החדשות של יוסף האינסטלטור

  כמה טוב שנכנסתם לפורטל של יוסף האינסטלטור, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של שירותי אינסטלציה איכותיים במגוון תחומים.

   

  חדש! שירותי חורף, אנחנו כאן בשבילכם במשך 24 שעות ביממה ונספק לכם שירותי חירום וS.O.S בכל שעה ביום. גם אם באמצע הלילה הבית מוצף, הביוב עולה על גדותיו, אין סיבה להיכנס ללחץ, אנחנו כאן לספק לכם מענה מלא בכל שעות היממה. הזמינו אותנו ונגיע כמה שיותר מהר עד עליכם, שירותי חורף 2014 של יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  כמה טוב שנכנסתם לאתר של יוסף רבינוביץ האינסטלטור, נשמח לספק לגם מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה, שירותי ביובית ואינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

  אני מבין שאתה צריך אינסטלטור, אחד כזה איכותי, אמין שלא לוקח הרבה כסף, עושה עבודה טובה כמו של פעם.

  עם ציוד עכשווי ומתקדם לפתיחת סתימות, אינסטלטור שיש לו פתרון לכל בעיה, אחד שיודע להגיד לך בדיוק מהו הפתרון ויודע מתי לצחוק ומתי להצחיק אותך.

  אתה מחפש את בעל המקצוע המושלם, לא כזה שישגע אותך, אחד שיבוא בזמן, שיתן שירות, יקח את מה שמגיע לו ופשוט ילך.

  אתה מחפש את  יוסף רבינוביץ האינסטלטור שלך.

  תמיד מספקים מענה, בכל שעות היום וכמובן גם בלילה במוקד מיוחד המספק מענה 24 שעות ביממה, אם אתה רוצה לקבל מענה מלא נשמח לספק לך אותו.